Слухачі Університету третього віку оздоровлюються на природі + Фото
Відпочинок та оздоровлення 18:06, 7.06.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями, відвідувачі Університету третього віку, що діє при Центрі надання соціальних послуг Кролевецької міської ради, виїхали на природу.
Усі разом вони взяли участь у занятті на тему: “Теорія і практика оздоровчої фізкультури для людей похилого віку на свідому повітрі”. Такий формат зустрічей дуже порадував студентів і надав наснаги в спекотну погоду, приніс задоволення від спілкування.

Фото: Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
