«Смайли» яскраво виступили на Міжнародному фестивалі у Чернігові
Культура 14:53, 13.10.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 жовтня, народний аматорський хореографічний ансамбль танцю «Смайл» районного будинку культури (керівник Алла Теслик) взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Мій Зірковий Час» у Чернігові.
До Чернігова вирушили близько 90 чоловік (2 групи «Смайлу» та батьки).
У серйозній тривалій боротьбі «Смайли» вибороли три Перших премії та одну Другу. А керівника ансамблю нагородили медаллю «Фаворити Терпсіхори».

Джерело: Кролевеччина Культурна
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
