Сніг сходить з асфальтом у Кролевці + Фото

Транспорт | 18:56, 27.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

“Де ще дороги з плит – це центр міста, та по Виноградова – там ще проїхати можна, а далі яма на ямі. А де й позаливало водою, що не знаєш як і об’їхати, а одна помилка і доведеться машину витягувати”, – говорить кролевчанин Олександр.

У Кролевці, як і по всій країні, незадовільна якість доріг особливо відчутна після танення снігу. Дороги стали більш схожі на “смуги перешкод”, ніж на дорожнє полотно. Подекуди “розтанули” навіть “лежачі поліцейські”.

“На узбіччях ще багато снігу, а ширина доріг завузька, через невдалу їх прочистку, тож і розминутися практично не можливо з зустрічним автомобілем. Наразі сезон розбитих бокових дзеркал”, – ділиться Станіслав.

У приватному секторі, де дороги ґрунтові, проїхати дуже важко, калюжі та суцільна багнюка може стати серйозною перепоною на шляху як водіїв, так і пішоходів.

Нагадаємо, на початку року, у міській раді планувалося використати понад 3 мільйона гривень на ремонт доріг та тротуарів у Кролевці. Зокрема у Програмі  економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік передбачено виділення коштів на підсипку ґрунтових доріг, грейдерування, поточний ремонт дороги по вул. Набережна та Приозерна, проведення ремонту частини дороги по вул. Гвардійська, ремонт дороги по вул. Василя Стуса тощо.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: