Старост Кролевецької ОТГ зібрали на настановчу нараду

Нарада | 11:36, 4.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

3 грудня в залі засідань Кролевецької міської ради пройшла нарада з новопризначеними старостами сіл Кролевеччини, під головування Кролевецького міського голови Віктора Лехмана. Про це повідомляють на сайті Кролевецької міської ради.

«Староста – це головна людина в селі і звертаюсь до заступників, усіх працівників відділів, комунальних підприємств із проханням координувати свою роботу з ними та сприяти у вирішенні питань, що будуть надходити від старост, що опікуватимуться всіма сферами життєдіяльності сільського населення», – зазначив Віктор Лехман.

Під час наради старостам розповіли про необхідні першочергові кроки на посаді, як і з ким координувати свою роботу, окреслили коло відповідальності та закликали активно включатися в роботу. Було наголошено на активній співпраці з суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на територіях сіл громади.

Перед старостами виступили заступники міського голови, начальники відділів виконавчого комітету міської ради, які безпосередньо співпрацюватимуть у питаннях земельних відносин, комунального майна, економічного та соціального розвитку, соціального захисту населення, функціонування місцевих пожежних команд, освіти, культури, архівного відділу РДА тощо.

«У контексті даного питання хочу ще раз подякувати депутатському корпусу Кролевецької міської ради за прийняті рішення щодо охоплення всіх сільських територій представниками влади, адже увага до сільського населення починається із повноважних представників селян у органах місцевого самоврядування», – зауважив міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: