Відбулася семінар-нарада щодо розробки стратегії розвитку Кролевецької громади

Суспільство | 13:10, 26.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями за участі заступника Кролевецького міського голови В’ячеслава Жовті та начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Тетяни Харитонової пройшла семінар-нарада щодо розробки Стратегії розвитку Кролевецької громади до 2027 року. Про це повідомляють на сайті Кролевецької міської ради. У заході взяли участь в.о. старост, представники структурних підрозділів міської ради, державних установ та організацій, депутати Кролевецької міської ради.

Як зазначила Тетяна Харитонова, відповідна Стратегія була прийнята на рівні держави. Крім того, наприкінці минулого року її було затверджено в Сумській обласній раді. Наразі готується розпорядження міського голови про створення робочої групи зі створення Стратегії розвитку Кролевеччини до 2027 року та плану заходів з її впровадження.

“Ми хочемо чути ваші пропозиції, обґрунтування, бачення щодо розвитку територій. Виходячи з цього, будуть розроблені програмні заходи, які ми будемо втілювати. Ми плануємо залучити до розробки Стратегії широку громадськість, експертне середовище та врахувати думку кожного жителя громади. Також, нам в розробці будуть допомагати відповідні фахівці, зокрема з ГО “Платформа розвитку громад”, Центру розвитку місцевого самоврядування тощо”, – зауважив В’ячеслав Жовтя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: