Студенти можуть отримати грант на освіту або стипендію

Конкурси | 13:56, 1.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед студентів «Розумним бути модно».

У конкурсі можуть взяти участь студенти всіх курсів та абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання державного замовлення та контрактної основи.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні та природничі дисципліни. Конкурс проводить компанія Open Media Group за підтримки партнерів.

Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до визначеного терміну надіслати в електронній формі наукове есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Головна місія наукової роботи — вираження самостійного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів, у відповідності до обраного стилю.

Питання пропонується розглянути за напрямками здобуття кваліфікації: економіка; менеджмент; маркетинг; психологія; політологія; журналістика. Переможців конкурсу визначатиме незалежна суддівська колегія.

За І місце передбачений грошовий грант на оплату річного навчання; за ІІ – грошовий грант на оплату навчання за шість місяців; за ІІІ – грошовий грант на оплату трьох місяців навчання. Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Прийом робіт (education@likar.info, з поміткою «На Конкурс») триватиме до 30 вересня 2019 року. Переможців назвуть 23 жовтня цього року.

Детальніше можна дізнатись за цим посиланням

Джерело: sumypost.com

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: