Суд не задовольнив позов щодо ландшафтного парку «Сеймський»

Суд, Суспільство | 18:21, 20.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив міський голова Путивля Валерій Волков в інтерв’ю газеті «Путивльські відомості».

«На жаль, нас як і раніше не чують в області. Суд не задовольнив позов нашої землячки Анастасії Каліон до обласної влади, але ми подали апеляційну скаргу, і маємо намір йти до кінця. Також чекаємо відповіді від народних депутатів, Прем’єр-міністра і Президента. Зрештою, щоб забрали майже всі землі громади під парк всупереч волі людей – це небувалий прецедент», – коментує Волков.

На сьогоднішній день регіональний ландшафтний парк «Сеймський», незважаючи на неприйняття з боку жителів, впевнено пускає коріння: отримано дозвіл обласної ради на проведення зонування території, сформований штат підприємства, зареєстрований сайт, об’єкт внесений на гугл-карту. Також РЛП вдається відбиватися від судових позовів. Однак, боротьба проти ландшафтного парку не припиняється, і до неї починають підключатися політичні сили, – повідомляють у місцевій газеті.

Тим часом, міський голова Путивля звернувся до всіх народних депутатів, які представляють Сумщину у Верховній Раді, з проханням підтримати Путивльський, Буринський, Кролевецький і Конотопський райони і посприяти тому, щоб на позачерговій або чергової сесії Сумської облради скасували рішення «Про погодження матеріалів Проекту організації території регіонального ландшафтного парку «Сеймський». Також міський голова продовжує звертатися до голів політичних фракцій. І цілком очевидно, що піднята тема може зібрати навколо себе серйозні політичні сили.

Джерело: обласна регіональна газета Неделя

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: