Сумщина долучилася до національного проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти

Освіта, Суспільство | 22:39, 27.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сумську область із робочою поїздкою – Перша леді і голова облдержадміністрації Микола Клочко підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Про це повідомили в Сумський ОДА.

Меморандумом передбачено створення 22-х інклюзивно-ресурсних центрів на рівні територіальних громад Сумщини, які мають відкритися до нового навчального року.

Цього ж дня після наради з головами районних рад, ОТГ та міськими головами  був підписаний відповідний Меморандум про взаємодію між облдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування.

І вже як регіону-учаснику проекту Фонду Марина Порошенко передала Миколі Клочку дизайн-проект бібліотеки нового зразка – Медіатеки  та Ресурсної кімнати  – для реалізації в інклюзивних школах Сумщини. Проекти розроблені Фондом Порошенко та рекомендовані Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ для реалізації під час створення нового освітнього простору.

«Ці два приміщення є невід’ємною частиною будь-якої інклюзивної школи, тому що вони покликані створити необхідні умови для індивідуальних занять, а також в маленьких групах, для розвитку дітей з «особливими» освітніми потребами, допомоги їм в отриманні якісних знань. Такі приміщення матимуть сучасний інтерактивний простір, комп’ютерну техніку, майданчик для спілкування і соціалізації, – розповіла Марина Порошенко. – Типові проекти допоможуть швидше адаптувати наш освітній простір для усіх дітей».

Дружина Президента подякувала учасникам наради за розуміння важливості цього проекту і за те, що область доєдналася до його реалізації.

«Тепер спільними зусиллями ми зробимо все необхідне для того, щоб усі наші діти без винятку відчули, що про них дбають, вони захищені і мають гарне майбутнє в Україні», – наголосила перша леді.

Фото з сайту ОДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: