Сумщина і Чернігівщина розвиватимуть спільний туризм
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська облдержадміністрація та Чернігівська міськрада підписали угоду про співпрацю в галузі туризму.
Про це під час апаратної наради в Сумській ОДА сказав начальник обласного відділу промоції та туризму Юрій Гладенко.
«Угоду про співпрацю було укладено під час організації у міському палаці культури Чернігова фотовиставки «Смаки Сумщини» між відділом промоції та туризму облдержадміністрації та управлінням культури та туризму Чернігівської міськради», — зазначив Гладенко.
За його словами, уже відбулося засідання в форматі «круглого столу», де було розглянуто питання щодо створення спільних туристичних маршрутів між Чернігівщиною та Сумщиною.
Детальніше: http://sumypost.com/sumynews/suspilstvo/sumshhyna-i-chernigivshhyna-rozvyvatymut-spilnyj-turyzm/
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
