Виговська

Сумська область стала однією з десяти областей, де діє пілотний проєкт e-реєстру заготівлі деревини та онлайн карти рубок

 Поділитися

Поділитися в

Пілотний проєкт електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини вже працює і на Сумщині. Про це повідомили в Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У реєстрі станом на 25 листопада оприлюднено інформацію про 32,1 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини.

Розроблено онлайн-карту рубок, яка також працює в пілотному режимі і поширюється на десять областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську.

«Систему графічного відображення рубок на карті України на сьогодні ми відпрацьовуємо на трьох пілотних областях. Місяць, як ми почали завантажувати карти. Наразі вирішуємо низку технічних питань. До кінця року плануємо поширити проект на всю Україну для лісогосподарських підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів», – зауважив Гендиректор підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентства  Віктор Мельниченко.

Дізнатися про функціонування та механізм дії онлайн карти можна на сайті LK.UKRFOREST.COM.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: