Сумську обласну раду очолив “Слуга народу”, його першим замом став депутат від ПП “Опозиційна платформа – За життя”

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 грудня, відбулося пленарне засідання першої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання.

Голова Сумської обласної територіальної виборчої комісії Яна Леоненко представила оновлений депутатський корпус, зазначивши, що віднині на обласних депутатів покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, благополуччя жителів. Про це інформують на сайті облради

На сесії, таємним голосуванням 39 голосами «за» було обрано представника партії «Слуга народу» Віктора Федорченка. За його опонента – представника ВО «Батьківщина» Вадима Лисого проголосував 21 депутат. Першим заступником голови обласної ради обрано представника політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олександра Стрельченка. Його кандидатуру підтримало 37 депутатів. Варто зауважити, що під час голосування за першого заступника голови обласної ради три фракції покинули залу і не брали участі у подальшому голосування – це ВО “Батьківщина”, ПП “За Майбутнє” та ПП “Європейська солідарність”.

 

У роботі пленарного засідання взяли участь народні депутати Ігор Молоток та Михайло Ананченко. Наприкінці засідання, з трибуни Ігор Молоток привітав новообраних депутатів і побажав їм разом працювати на користь мешканців Сумщини.

Після закінчення сесії голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома також привітав новообраних очільника Сумської обласної ради та першого заступника голови з обранням на високі посади та побажав плідної роботи на благо Сумщини.

Наступна сесія обласної ради запланована на 11 грудня.

Фото: сайт Сумська обласна рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: