Сумську область остаточно поділили на громади

 Поділитися

Поділитися в

Уряд затвердив остаточний варіант перспективного плану створення громад на Сумщині. Влітку парламент повинен затвердити варіант адміністративно-територіального устрою області.

Можливо, на Сумщині замість 18 районів будуть створені три адміністративні округи – Сумський, Шосткинський та Конотопський. До складу Сумського округу увійдуть Сумський, Білопільський, Краснопільський, Лебединський, Тростянецький, Охтирський і Великописарівський райони. Південно-східна і частина центральної частини області відійдуть до Конотопському району, північна, зокрема і Кролевецький район – до Шосткинського.

Колись перспективний план децентралізації громад в Сумській області передбачав створення 53 об’єднаних громад. Тепер же їх остаточна кількість скоротилась до 51. На початок 2020 року створено 39 громад, інші повинні з’явитися до старту виборчої кампанії в серпні 2020 року.

Великими міськими громадами з прилеглими селами стануть Роменська, Тростянецька, Шосткинська, Кролевецька і Лебединська громади. Території Конотопської і Глухівської міської громад будуть обмежені невеликими прилеглими селами.

Великої Білопільської громади також не буде – в Ворожбі, яка впритул примикає до Білопілля, буде створена окрема громада.

Детальніше: Панорама.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: