Сумський державний університет відзначив 70-річчя

Святкування | 18:44, 12.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 жовтня в СумДУ продовжилися святкування з нагоди 70-річчя з моменту заснування даної альма-матер та 25-річчя у статусі класичного університету.Про це повідомили в Сумській обласній раді.

На офіційні урочистості завітало чимало гостей. Лунали вітання і від Президента України, і від органів місцевої влади, і від друзів навчального закладу, знаного далеко за межами Сумщини. Звісно ж, без нагород справа теж не обійшлася.

Сумський державний університет є четвертим в Україні, що входить до ТОР-100 за рейтингом QS World University Rankings, є членом Міжнародної асоціації університетів, Міжнародної асоціації AIESEC. Зі стін СумДУ вийшли тисячі висококласних фахівців: інженерів, медиків, ІТ-шників, журналістів, економістів, правників… Навчатися тут престижно, почесно і разом з тим відповідально.

Наш земляк, Президент Національної академії педагогічних наук України, Голова наглядової ради СумДУ Василь Кремень назвав університет славетним і найбільш знаним та потужним в Україні, адже в іншому випадку 1200 студентів із 50-ти країн світу не приїхали б навчатися саме сюди.

Фото Сумської облради та облдержадміністрації

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: