Супертатуся обрали в Кролевці + фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 листопада, в районному Будинку дітей та юнацтва відбулося світле, родинне свято – міський конкурс “Супертатусь – 2017”.
Четверо, без перебільшення, мужніх чоловіків, разом зі своїми синами взяли участь у даному розважальному шоу.
Супертатуся визначали серед команд: Олександр Романюк з сином Тимофієм, Максим Каюн з сином Іваном, Геннадій Терещенко з сином Денисом, Олександр Головач з сином Тимофієм.
Тут їм довелося продемонструвати не лише свої інтелектуальні та спортивні навички, а й показати себе в ролі кулінарів, вмінні пришивати ґудзики, зав’язувати краватки тощо.
В усьому допомагали своїм татусям і їхні діти. Адже більшість конкурсів були спільними для команд.
Переможцями конкурсу стали Максим Каюн з сином Іваном, набравши найбільше балів (31), друге місце розділили між собою Геннадій Терещенко з Денисом та Олександр Головач з Тимофієм, бо вони набрали однакову кількість балів – 30, а третє місце за Олександром Романюком та Тимофієм.
Однак, дивлячись на ці згуртовані команди батьків і дітей, стало зрозуміло, що кожен із них і є Супертатусь, в першу чергу для своїх синів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
