Тендерні процедури з ремонту дороги на Короп завершені

Дороги | 17:33, 28.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями ми писали про те, що на дорогу від села Реутинці до кордону з Чернігівщиною скаржаться числені мешканці і гості Кролевеччини. Проте, як повідомив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, на минулому тижні було завершено тендерні процедури щодо поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-03 Вільне-Кролевець (окремими ділянками). Переможцем визнано ТОВ “Автомагістраль-Південь”.  Договір укладено на два роки і вартість робіт визначено у сумі близько 22 мільйонів гривень.

Також, як зазначив голова райдержадміністрації, у цьому році було виконано роботи  з ремонту дорожнього покриття на дорогах Погорілівка-Реутинці (у селі Обтове) на суму близько 5 мільйонів гривень, на виїзді у селі Майорівка – близько 3 мільйонів гривень. Також, 3,3 мільйони гривень витрачено на середній поточний ремонт у селі Спаське (вул. Невечерівка), селі Алтинівка (вулиця Чайківка) – 2 мільйони гривень, селі Реутинці (вул. Романова) – 700 тисяч гривень.

Окрім того, виконані роботи з середнього поточного ремонту на дорогах у селах Дубовичі (на дамбі), Тулиголове, Ярославець, де були найбільш проблемні ділянки. Зроблено роботи на дорозі Кролевець-Добротове-Терехове, на ділянці 200 метрів біля Боцманового хутора, на суму близько 1,4 мільйона гривень. Проведено аварійний ямковий ремонт на дорозі Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Наразі проводяться ремонтні роботи  на дорозі Мутин-Путивль, на яку за умовами співфінансування виділено по 500 тисяч гривень з районного та державного бюджету.

“Все, що було заплановано відремонтувати в цьому році, практично зроблено. Залишилися лише роботи з поточного середнього ремонту дороги Вільне-Кролевець. Проте, лише на минулому тижні завершені тендерні процедури на дану ділянку дороги. Зважаючи на рівень домовленостей, думаю, що ця дорога також буде відремонтована. Числені кошти з державного бюджету на ремонт доріг на Кролевеччині виділено за сприяння народних депутатів, що представляють наш район у Верховній Раді України, допомозі обласної влади, співпраці і порозумінню між всіма сторонами, за що я безмежно вдячний усім. Наразі ми працюємо над формування пропозицій до ДП “Дороги Сумщини” щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення у 2020 році. Дані наміри, в обов’язковому порядку, будемо узгоджувати з органами місцевого самоврядування. Зокрема, з представниками Кролевецької міської ради вже розпочато процедуру узгодження”, – підкреслив Олег Кучерявий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: