Ткаля з Кролевця – стипендіат губернатора Сумщини

Персоналії | 14:42, 24.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Згідно розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації, майстру народної творчості (художнє ткацтво), члену спілки майстрів народного мистецтва Валентині Мироненко у 2018 році призначено стипендію голови ОДА, як провідному творчому працівнику області. Про це йдеться на сайті Кролевецької районної державної адміністрації.

Дана відзнака кролевчанці, родом з Майорівки, була призначена за вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність.

Як повідомила завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Кролевецької РДА, голова районного осередку НСЖУ Світлана Малиношевська, Берегиня Кролевеччини Валентина Мироненко давно знана й шанована не лише в нашім краї.

“Випускниця Кролевецького професійно-технічного училища все життя віддала улюбленій справі, працюючи ткалею на фабриці художнього ткацтва. Разом з художниками фабрики майстриня красного переборного ткацтва створила колекцію найдивовижніших витворів високого національного мистецтва – рушників, панно, скатертин. Її рукотворні дива підкорили всі куточки світу, неодноразово експонувались на міжнародних і всесоюзних виставках народного і декоративно- ужиткового мистецтва, вони й зараз прикрашають музеї й галереї, храми й приватні колекції. Вона й сьогодні віддана своєму улюбленому ремеслу, продовжує творити неповторну красу.”, – додала С.М. Малиношевська.

Фото В.Г. Германа

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: