Виговська

ТОВ “Десна” втратило дозвіл на роботу

Аграрний сектор | 19:35, 24.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

За порушення вимог охорони праці, що загрожують здоров’ю та життю працівників ТОВ «Десна» анульовано Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та Дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі Дозволи). Про це інформують на сайті управління Держпраці у Сумській області.

Рішення про анулювання Дозволів ТОВ «Десна» прийнято Управлінням Держпраці у Сумській області на підставі подання підприємством задля їх отримання завідомо неправдивих відомостей щодо приведення виробництва у відповідність до вимог законодавства з охорони праці. Незаконні дії суб’єкта господарювання були виявлені фахівцями Держпраці у ході позапланового заходу державного контролю.

Враховуючи вищевикладене, слід зазначити, що у 10-денний термін ТОВ «Десна» мусить повернути Дозволи Управлінню Держпраці у Сумській області. Тож, наразі підприємство не має права виконувати налагодження, ремонт та технічне обслуговування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, експлуатувати та проводити капітальний ремонт свердловин, здійснювати газополум’яні роботи. Також підприємство не може експлуатувати устаткування напругою понад 1000 В, посудин, що працюють під тиском понад 0,05 МПа, вантажопідіймальних кранів.

Зважаючи на значну кількість порушень з охорони праці та промислової безпеки сільськогосподарськими підприємствами Управлінням Держпраці у Сумській області здійснюється активна превентивна робота задля недопущення нещасних випадків, травмування працівників. Так протягом 2018 року на Сумщині проведено близько 70 семінарів, круглих столів, нарад в частині дотримання вимог законодавства з охорони праці з керівниками та відповідальними посадовими особами підприємств, в яких задіяно понад 25% загальної кількості суб’єктів господарювання сфери сільського господарства області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: