ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” надало благодійну допомогу обласній лікарні

 Поділитися

Поділитися в

Ручний апарат для штучної вентиляції легень, побутову техніку і медичні матеріали та прилади – усе це енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” передала Сумській обласній клінічній лікарні. 

“Медики Сумщини, як і всі українські лікарі, нині на передовій боротьби з коронавірусом. Щодня вони дбають про здоров’я пацієнтів і рятують життя інших. Розуміючи важливість повсякденної роботи працівників закладу, ми без вагань відгукнулися на прохання про допомогу в закупівлі необхідних медичних матеріалів і побутової техніки”, – зауважила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Керівник Сумської обласної клінічної лікарні подякував очільниці енергопостачальної компанії та всім співробітникам “ЕНЕРА СУМИ” за небайдужість, партнерську підтримку і внесок у забезпечення потреб медзакладу.

“Механічні тонометри, багаторазовий мішок ручної вентиляції легень (типу АМБУ) для дорослих, побутова техніка, що придбала компанія “ЕНЕРА СУМИ”, стануть у пригоді працівникам нашого закладу. Особлива подяка за ручний апарат ШВЛ, адже він необхідний не лише для надання допомоги хворим на  COVІD-19, а й для всіх пацієнтів з порушенням дихання. В умовах поширення коронавірусу додаткові засоби для легеневої реанімації не будуть зайвими”, – зазначив директор комунального некомерційного підприємства “Сумська обласна клінічна лікарня” Сумської обласної ради Володимир Горох.

“Благодійна допомога напередодні новорічно-різдвяних свят – символічний подарунок “під ялинку” для наших медиків. Сподіваємося, що світлий вчинок енергетиків додасть лікарям оптимізму і віри в краще. Впевнена, що добрі справи під час пандемії коронавірусної хвороби – це обов’язок соціально відповідального бізнесу і кожного свідомого громадянина. Адже лише спільними зусиллями зможемо зупинити поширення COVID-19″, – додала Ірина Лошак.

Енергетики Сумщини планують і в подальшому підтримувати заклади охорони здоров’я і тих, кому потрібна допомога.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: