Традиційний конкурс до Дня Збройних Сил України пройшов у Кролевці

 Поділитися

Поділитися в

Традиційний військово-патріотичний конкурс «Нумо, хлопці-2018» зібрав допризовну молодь шкіл міста . Вже третій рік конкурс проходить при фінансовій підтримці депутата обласної ради Володимира Васильовича Гороха. Про це повідомили в Будинку дітей та юнацтва міськради.

У конкурсі змагалися найсміливіші юнаки 9-11 класів. Відділення СШ№1, СШ№3, ЗОШ№5, НВК№6 демонстрували вольові якості, фізичну витривалість, вміння у найвідповідальніші моменти не розгубитися, а зібратися і працювати в єдиній команді.

Конкурс складався з п’яти міні-завдань: «Доповідь командира відділення», «Виконання стройових команд», «Зарядка магазина АК-74», «Стрибки у довжину з місця», «Підтягування на поперечині».

За результатами конкурсу I місце завоювала команда СШ№3, II місце – СШ№1, III місце – НВК№6,  IV місце- ЗОШ№5. Кращим командиром визнано Назара Муренка (СШ№3), а кращим спортсменом – Антона Мормоля (НВК №6). Спеціальний приз «За волю до перемоги» отримав командир відділення СШ№1 Ігор Ващенко.

Грошові винагороди командирам відділень вручив Микола Савченко, помічник депутата В.В.Гороха. Усі команди отримали солодкі подарунки

“Дякуємо за підтримку депутату Сумської обласної ради В.В.Гороху, місцевим підприємцям В.Лехману, В.Бику, Н.Оникієнко. Ми віримо, що в майбутньому, саме з цих хлопчаків, і виростуть справжні чоловіки – мужні, вольові, витривалі, вірні не тільки слову, а й ділу, надія родини та гордість нації!”, – зазначили в Будинку дітей та юнацтва.

Фото з ФБ БДЮ

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: