Троє кролевчан оздоровляться в дитячому центрі “Молода Гвардія”

Суспільство | 14:54, 20.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 20 лютого по 12 березня, до Українського дитячого центру «Молода гвардія», на І тематичну зміну «Україна починається з тебе»  сектором молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, для оздоровлення та відпочинку направлено троє дітей пільгових категорій. Про це повідомляється на сайті Кролевецької РДА.

“Молода гвардія” розташована у місті Одеса. Діти, що приїдуть на відпочинок від 20 лютого, оселяться в корпусах «Сонячного» та «Зоряного» таборів. Для вихованців передбачене 5-разове харчування. Вони відвідуватимуть школу, де навчатимуться за програмою другого семестру з усіх предметів,  виїжджатимуть на екскурсію центром перлини Чорного моря та на виставу в одному з театрів міста.

Ігрова модель зміни представлена у вигляді Академії сучасного українства «Україна починається з тебе», яка побудована з 4 курсів:

  • «Україна починається з історії, а ти – історії творець»,
  • «Українець нового формату»,
  • «Бережи свій рідний край»,
  • «Здоровий українець – здорова нація».

Ці  курси передбачають ряд освітньо-виховних заходів різного рівня та форми реалізації, що сприятимуть збагаченню знань дітей з історії нашої держави, мотивуватимуть до саморозвитку, самовдосконалення та активної громадянської позиції, будуть націлені на формування екологічної свідомості та набуттю навичок здорового способу життя.

У рамках зміни пройде цикл тематичних заходів із вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні: кінолекторій з подальшим обговоренням фільму «Майдан – духовний простір нації», урок мужності «Герої вільного народу», флеш-моб «У єдності наша сила», вечір пам’яті «Герої не вмирають».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: