ЦНАП інформує: субсидії призначатимуться без звернень громадян, але є винятки

 Поділитися

Поділитися в

Кабінет Міністрів України постановою від 19 травня 2021 р. № 505 врегулював деякі питання призначення житлових субсидій. Уряд встановив, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян буде прийматися на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 р. на відповідність вимогам підпунктів 1, 2, 4, 8-10 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Зверніть увагу, що Положення доповнили додатками 1 і 2, а саме – формою заяви про призначення та надання житлової субсидії та формою декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. При цьому заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, подані за формами у в редакції наказу Мінсоцполітики від 17 травня 2021 р. № 242, залишаються дійсними.

До 1 вересня 2021 р. органи влади повинні забезпечити оновлення в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій інформації про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб для призначення житлової субсидії на наступний період. А от громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років і яким її призначення на наступний період проводиться без звернення, потрібно буде до 1 вересня 2021 р. повідомити органам соціального захисту населення про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається, що визначені у п. 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: