Цьогоріч за парти шкіл Кролевецької громади сіло 298 першокласників

 Поділитися

Поділитися в

Першого вересня важливий та хвилюючий день дня учнів, вчителів, батьків. З квітами, бантиками та дзвіночками розпочався новий навчальний рік у школах і ліцеях Кролевецької громади.

На шкільній лінійці можна побачити весь спектр емоцій: радість, сміх, розпач, розгубленість, сльози.

Сьогодні святкові лінійки з нагоди Дня знань пройшли по всім школам Кролевецької об’єднаної територіальної громади.

Яким буде новий навчальний рік, які сюрпризи приготує, поки не знає ніхто, та всі учні від малого до великого, впевнені – буде цікаво.

За даними відділу освіти Кролевецької міської ради, цьогоріч найбільше першачків у Кролевецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької міської ради, там сіли за парти 105 учнів першого класу, другим за кількістю став Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради – 39 учнів. До Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша Кролевецької міської ради та Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької міської ради пішло 29 і 26 учнів відповідно.

Найменше за кількістю першачків серед міських шкіл у Кролевецькому навчально-виховному комплексі № 6 Кролевецької міської ради – 13 учнів, а також у Кролевецька філія №1 опорного закладу “Кролевецький ліцей№3” Кролевецької міської ради – 5. У сільських громадах до першого класу загалом пішов 81 першокласник.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: