Виговська

У 2020 році на фінансування Програми соціального захисту населення Кролевецької ОТГ передбачено понад 3,7 мільйона гривень

 Поділитися

Поділитися в

Під час другого пленарного засідання тридцять третьої сесії Кролевецької міської ради було підтримано Програму соціального захисту населення Кролевецької міської ради (ОТГ) на 2020 рік. Зокрема, на фінансування даної Програми передбачено виділити з бюджету міської ради 3 мільйона 772,063 тисячі гривень.

Найбільшими статтями видатків є: матеріальна допомога громадянам, які потребують лікування у зв’язку з тяжкою хворобою – 500 тисяч гривень; матеріальна допомога діятм з інвалідністю – 100 тисяч гривень; передплата газети “Кролевецький вісник” пільговим категоріям громадян – 268,5 тисяч гривень; виплата грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам – 393,611 тисяч гривень.

Для забезпечення функціонування Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради передбачено 2 мільйони 46,396 тисяч гривень. Співфінансування утримання Кролевецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА – 133,276 тисяч гривень.

Також у Програмі передбачено фінансування матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомоги на поховання, матеріальна допомога особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи, громадянам, які підписали контракт для проходження військової служби та направлятимуться в частини, що беруть участь в зоні проведення ООС та інше. Вперше у Програмі закладено кошти для відшкодування проїзду громадянам для проходження курсу лікування методом гемодіалізу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: