У 5-річної Марійки Кудояр підозра на рецидив

Допоможемо разом | 12:36, 21.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

На початку жовтня мама Ірина разом з 5-річною донечкою Марійкою їздили на планове МРТ до Полтави, за результатами якого лікарі запідозрили новий рецидив. Мама одразу поїхала на консультацію до Москви. Там спеціалісти трохи заспокоїли, сказавши, що це може бути накопичення контрасту. Тож порадили зробити контрольне МРТ. Зараз Марійка вже більше року знаходиться на реабілітації у Шостці. Фактично вони з мамою переїхали туди жити. Про це повідомляє Неделя.

За цей час усміхнена та хоробра дівчинка має неабиякий прогрес – ніжки стали однакові, усунулась проблема з обмеженням рухливості суглобів, тому вже самостійно з коляски намагається ставати на ніжки. Зараз є потреба мінімалізувати сколіоз, реабілітолог укріплює спину, аби можна було вдягнути Марійку у спеціальний корсет, щоб потроху вчити ходити.

“Донечка може рухати руками і ногами, розмовляє, усі м’язи працюють. Коли їй щось потрібно – туди поповзе, те візьме, підійметься на коліна, аби до чогось дотягнутися, відкрити, дістати. А раніше вона просто лежала, навіть сидіти не могла, – розповідає мама. – Ми можемо сподіватися тільки на допомогу небайдужих людей. Саме завдяки їм ми маємо можливість і проживати в чужому місті, і проходити реабілітацію. Низько кланяюсь усім, хто нам допомагав і допомагає.”

За тиждень родина витрачає близько 700 гривень. Але зараз найголовніше – назбирати 10 тисяч гривень на МРТ, яке призначили на 29 листопада у Полтаві. А потім з результатами знову їхати до московських лікарів. Підтримайте хоробру Марійку та її сильну маму.

Карта ПриватБанку 4149 4991 3168 7954, отримувач Кудояр Ірина Анатоліївна. За детальною інформацією звертайтесь за номером 099 057 46 82, волонтер Вікторія Стеценко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: