У агролісгоспі доглядають за лісовими культурами

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в ДП “Кролевецький агролісгосп”, в усіх лісництвах підприємства ведуться роботи з лісовирощування. Зокрема, працівники доглядають за створеними лісовими культурами, рубками в молодняках та посівами в лісорозсадниках.

“Основною метою доглядів за лісовими культурами є створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав’яної  рослинності й порослі малоцінних порід”, – розповідає директор підприємства Іван Груша.

Він зауважив, що протягом квітня-жовтня цього року заплановано провести догляд за лісовими культурами на площі 96 гектарів. Станом на 31 травня уже проведено роботи на 9,8 га. Також заплановано рубки догляду в молодняках на площі 33 га; з них освітлення – 16,5 га та прочищення – 16,5 га. Станом на кінець травня проведено освітлення  на площі– 6,3га, прочищення – 0,6 га. Роботи тривають.

Всі вище перелічені лісівничі заходи проводяться власними бригадами, робітники яких добре навчені та обізнані з даними видами робіт. Усі догляди проводяться механізованим способом із застосуванням кущоріза «Штіль – 450», що полегшує роботу працівників.

“Станом на кінець травня вже проведено прополювання від бур’янів тимчасових лісових розсадників, що залишені на дорощування на площі 0,53 га. Наразі проводиться підживлення мінеральними добривами для кращого росту сіянців, щоб мати на наступний рік хороший стандартний посадковий матеріал”, – зауважили на підприємстві.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: