Виговська

У агролісгоспі висадили 330 тисяч сіянців на 43 гектарах лісу

 Поділитися

Поділитися в

У ДП «Кролевецький агролісгосп» спеціалісти відділу лісового господарства завершили роботи з технічного приймання лісових культур.  Вони були створені протягом квітня 2018 року зусиллями лісівників підприємства та найманими робітниками.

Фахівці агролісгоспу провели натурний огляд кожної лісової площі, де створювались лісові культури і проводилося доповнення минулорічних посадок. Також, перевірили їх якість і відповідність проектним технологіям створення лісових культур.

Як повідомляють на підприємстві, за підсумками технічного приймання лісокультурних об‘єктів, під час весняної лісокультурної кампанії 2018 року, на території Кролевецького, Ярославецького, Червоноранківського лісництв Кролевецьким агролісгоспом створено 43,9 га лісових насаджень:з них лісовідновлення – 35,6 га, лісорозведення на галявинах – 8,3 га. Ці показники виконані на 100,5% від плану.

Сосна була посаджена на площі 29,4 га, дуб черещатий – 1,7 га, дуб червоний – 3,7 га, береза повисла 9,1 га. Під природнє поновлення залишено площу 12,8 га.

Доповнення лісових культур проведено на площі 37 га. В результаті створення лісових культур та доповнення використано 330 тис. шт. стандартних сіянців сосни, дуба, берези, вирощених у власних розсадниках.

Для забезпечення потреб наступного року у власному садивному матеріалі було створено три тимчасові лісові розсадники та висіяно 37,2 кг лісового насіння сосни звичайної на площі 0,5 га.

«За результатами технічного приймання лісокультурна робота виконана якісно», – підсумували на підприємстві.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: