У агролісгоспі закликають кролевчан берегти ліс від вогню

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в ДП “Кролевецький агролісгосп”, саме в перші теплі весняні дні більшість громадян виїжджає за місто, а саме до лісу. Ця обставина спонукає лісівників бути вкрай пильними, адже на відпочинку люди забувають про правила поведінки в лісі, не замислюючись над своїми вчинками, тим самим спричиняють пожежі, що створюють небезпеку для навколишнього середовища. З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди, на жаль, випадки виникнення пожеж частішають. Лише в Кролевецькому районі зареєстровано вже 12 пожеж через випалювання сухої рослинності.

“Ми вкотре зертаємося до мешканців нашого міста та району з тим, щоб люди обережно поводилися з вогнем під час перебування в лісі. Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі не рідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та навколишньому середовищу загалом, а вогонь може перекинутися на лісосмуги та присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятки, а то й сотні років”, – загострює увагу директор ДП “Кролевецький агролісгосп” Іван Груша.

Адміністрація ДП «Кролевецький агролісгосп» звертається до громадян: “Будьте обачними та обережними, щоб відпочинок у лісі був приємним та безпечним для всіх. Проводячи дозвілля у лісовій та парковій зоні, не забувайте дотримуватись вимог  пожежної безпеки! Пам’ятайте, що спалюючи суху рослинність чи порушуючи правила пожежної безпеки, ви завдаєте великої шкоди, в тому числі і матеріальної. Бережіть природу Кролевеччини, не дозволяйте нищити народне надбання”.

Як повідомили представники ДП “Кролевецький агролісгосп” на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС при РДА, на підприємстві розроблено комплекс заходів для попередження та боротьби з пожежами в екосистемах. Також було поінформовано про те, що у 2017 році на території підприємства сталося 3 низових пожежі на загальній площі 6,8 га. Минулого року у лісових масивах агролісгоспу було створено 60 км та поновлено 200 км мінералізованих смуг.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: