У Білогривому розроблено проект реконструкції вуличного освітлення

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 березня, в актовому залі Білогривського НВК відбувся публічний звіт сільського голови Надії Костюченко. Про це повідомили на сайті Кролевецької районної ради.

У своєму звіті вона акцентувала увагу на основних напрямках виконання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік, а також окреслила перспективи на 2018 рік.

Зокрема, до складу Білогривської сільської ради входить 8 населених пунктів: с. Білогриве, с. Пасіка, с. Медведеве, с. Хрещатик, с. Перемога, с. Сажалки, с. Шлях,  с-ще Луч. На території сільської ради налічується 386 домоволодінь, з них 156 домоволодінь із місцем реєстрації та 17 домоволодінь без місця реєстрації. Вся територіальна громада сільської ради складає 379 чоловік. За 2017 рік  народилося 2 дітей, померло 6 жителів села.

Особливе місце в роботі сільської ради, за словами сільського голови, займає наповнення сільського бюджету. Так, доходна частина бюджету сільської ради по загальному фонду виконана в сумі 732114,90грн. або 112,5%. По спеціальному фонду надходження склали 17177,00 грн. Основними платниками надходжень являються: ДП Кролевецьке ЛМГ, ФОП Кошевьоров В.В. (податок на доходи фізичних осіб і єдиний внесок), ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод»,  фізичні особи. Із сільського бюджету в 2017 році фінансувались: управління, проводились видатки на благоустрій території, бібліотеки, будинок культури, місцеву пожежну охорону

На території відсутні сільськогосподарські  підприємства: колгоспи, фермерські господарства.

Також, Надія Костюченко зауважила, що Білогривською сільською радою підготовлено проект «Реконструкція мережі вуличного освітлення з встановленням систем автономного вуличного освітлення в с. Білогриве». Загальна вартість проекту склала 590,2 тисячі грн. Вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу та проект передано на конкурс до державного фонду регіонального розвитку.

Були озвучені питання благоустрою, житлово-комунального господарства, медичного та соціального забезпечення, освіти, культури тощо.

Наприкінці звіту сільський голова відповіла на питання мешканців, зокрема їх турбував стан реформування галузі охорони здоров’я, особливо первинної її ланки, а також робота громадського автотранспорту по маршруту Шостка-Кролевець-Погорілівка із заїздом та зупинкою в селі Білогриве. Наразі, автобусне сполучення забезпечено у села Шлях та Білогриве. Автобуси за маршрутом «Шостка-Ромни» та «Шостка-Погорілівка» слідують кожного дня; «Шостка-Короп» — середа, п’ятниця, неділя. Крім того «Шостка-Погорілівка «у вівторок, четвер здійснює заїзд один раз в день до села Білогриве.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: