У Буйваловому перевиконання бюджету та розроблено проект встановлення ліхтарів на сонячних батареях

 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні, в приміщенні Буйвалівської сільської ради, відбувся публічний звіт сільського голови Любові Яценко про виконання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік.

До складу Буйвалівської сільської ради входить п’ять населених пунктів: с. Буйвалове, c. Мирне, с. Неровніне, с. Миколаєнкове, с. Свидня. На території сільської ради проживає 436 громадян. За звітний період в сільській раді зареєстровано 1 актових записів про народження та 10 актових записів про смерть.

Як повідомила Любов Яценко, доходна частина бюджету сільської ради в  2017 році по власних та закріплених доходах виконана на 144,2 %. До сільського бюджету в 2017 році  надійшло 1187145 грн. Зокрема, плата за використання лісових ресурсів  10883,84 грн.; плата за землю – 405529,77 грн.; єдиний податок –  381713,80  грн.; адміністративні послуги всього 378573,80 грн. тощо. Залишок коштів на кінець року склав  505598,28 грн.

Землі сільської ради знаходяться в оренді  ТОВ «Буйвалівське»,  ТОВ «Кролевецький  комбікормовий завод» та ТОВ «Полісся». Сільськогосподарські підприємства, які функціонують на території Буйвалівської сільської ради   своєчасно розраховується за використання земельних часток – паїв  з власниками, плата надається в зручній для людей формі ( по бажанню зерном, коштами). У 2017 році зросла плата за земельний пай і склала 5076,00 грн. Буйвалівський сільський голова відмітила всебічну підтримку агроформувань практично в усіх сферах життя громади. Також відмітила реальну співпрацю з районною владою та депутатами різних рівнів.

Буйвалівською  сільською радою підготовлено проект «Реконструкція мережі вуличного освітлення з встановленням систем автономного вуличного освітлення в с. Буйвалове» вартість проекту склала 584180,00 грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу проектно-кошторисної документації, даний проект передано на конкурс до державного фонду регіонального розвитку. У разі перемоги проекту на конкурсі в селі Буйвалове буде встановлено 14 ліхтарів вуличного освітлення на сонячних батареях.

Також, Любов Яценко детально зупинилася на питаннях освітлення, зауваживши те, що протягом 2017 року в сільській раді не було коштів для проведення фінансування  програми освітлення населених пунктів Буйвалівської сільської ради. Розкрила питання житлово-комунального господарства та соціального захисту населення, проведеного благоустрою на території сільської ради, розвитку освіти, культури, охорони здоров’я тощо.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: