У День усіх закоханих кролевчан запрошують відвідати концертну програму «Love is…»

Культура, Свята | 13:00, 9.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Жителів Кролевеччини запрошують відвідати концертно-розважальну програму «Love is…», яка відбудеться 14 лютого о 16.00 у Центрі культури Кролевецької міської ради.

На глядачів чекає: конкурсна програма, музичні номери від кращих колективів та артистів Кролевця, презентація солодощів для вас і ваших близьких, а також на території центру культури ви зможете зробити фото з невід‘ємним символом свята Святого Валентина – Серцем.

Згідно із діючими нормами епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією

– Жовтий COVID-сертифікат щодо отримання однієї дози вакцини або паперова довідка 063-О (діють 30 днів)

– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: