У Десні та Сейму рівень води не спадає

 Поділитися

Поділитися в

Про це сьогодні, 20 квітня, під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій повідомив начальник Сумського обласного управління водних ресурсів Олексій Гордійко. За його словами, у всіх річках області, крім Десни і Сейму, рівень води починає спадати.

«На цей момент наш штаб працює в посиленому режимі і продовжує моніторити ситуацію. У разі виявлення потенційної небезпеки ми попереджаємо районні органи влади. Вчора були направлені листи в Путивль і в Лебединський район, де є небезпека виходу води з русла. Десна вийшла на заплаву»,повідомляє Олексій Гордійко.

Однак, на питання відносно того, що стало справжньою причиною затоплення Охтирки, начальник управління водних ресурсів відповісти не зміг, але запевнив, що вони, щоб уникнути повторення подібної ситуації в подальшому, мають намір насамперед вирішувати ситуацію з  водними об’єктами, що не мають господарів.

Тим часом інфекціоністи, які були присутні на комісії, не виключають, що у зв’язку із затопленням в Охтирці може зрости кількість інфекційних захворювань, але про це можна буде конкретніше говорити не раніше, ніж за 1-2 місяці.

Джерело: 0542.ua

Фото: Володимира Германа

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: