У Десні та Сейму рівні наповнення водою наблизились до критичних + Графік

Погода, Стихія | 21:43, 10.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, на апаратній нараді в обласній державній адміністрації розглядали питання водопілля на ріках Сумщини.

“На сьогодні ситуація в області під контролем, але розслаблятися ще зарано. У русла річок на території Сумщини зайшла вода з Росії, тому підйом річок Сула і Ромен може загрожувати підтопленням окремих районів м. Ромни. Залишилось близько 6 см резерву до підтоплення”, – повідомив директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр Милаш.

Сейм також почав виходити на заплави – близько 46 см підйом рівня води, але ця вода підтопить торф’яники, можливо окремі дороги. Десна буде стримувати цю воду до червня.

В Українському гідрометеорологічному центрі зазначають, протягом 10 – 13 квітня продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни з добовою інтенсивністю підвищення: на 5 – 25 см на річках басейну Десни, з подальшим затопленням заплав та обтоплення територій і об’єктів, розташованих на заплаві (частин населених пунктів, присадибних ділянок, перелив води через автодороги місцевого значення), порушення транспортного сполучення у Чернігівському, Новгород-Сіверському районах.

Графік з сайту 0542.ua

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: