У ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” відсвяткували День працівників лісу

 Поділитися

Поділитися в

Щорічно, у третю неділю вересня відзначається День працівників лісу. Це свято людей, життя яких пов’язане з охороною лісових багатств нашої країни, із заготівлею і переробкою.

Так, колектив ДП “Кролевецьке ЛМГ”  своєю працею із року в рік примножує лісові багатства нашого краю та сприяє їх раціональному використанню. Виконуються планові показники, здійснюються своєчасні і в повному обсязі платежі до бюджетів всіх рівнів. Серед працівників – багато професіоналів своєї справи з багаторічним досвідом роботи та молодих фахівців, які вже перейняли майстерність старших наставників і разом працюють на спільний результат. Підприємство працює стабільно, що було відзначено і за підсумками трудового суперництва за І півріччя 2018 року серед державних підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства ДП “Кролевецьке ЛМГ” зайняло 2-ге місце.

Так,  у нинішньому році лісівники виростили у власних розсадниках на 0,8 га садивного матеріалу деревних і чагарникових порід у кількості 1,2 млн. штук. Молоденькі сосни, дубки, берізки, липки посадили на площі 110 га. Крім того, здійснили доповнення лісових культур та захисних насаджень на площі 125 га, догляд за лісовими культурами та захисними насадженнями – на 630 га.

Активно й організовано під час весняної кампанії провели традиційну акцію «Майбутнє лісу – у твоїх руках», під час якої висадили 36 тис. штук сіянців різних порід на площі 5,0 га. До цієї благородної справи, як завжди, долучилися школярі, державні службовці та всі охочі.

Значний обсяг робіт здійснено задля захисту лісів від пожеж, охорони від самовільних порубів, шкідників і хвороб. Влаштовано 72 км нових протипожежних мінералізованих смуг.

 У власних цехах перероблено 22186 м куб. деревини, що становить 48,1% від заготовленої деревини. До бюджетів усіх рівнів сплачено 21646 тис. грн.: до Державного бюджету – 10203 тис. грн., до місцевого – 5624 тис. грн. Єдиний соціальний внесок сплачено у сумі 5819тис. грн. Працівники за свої старання і плідний труд отримують достойну заробітну плату, яка виплачується своєчасно і в повному обсязі.

Підприємство постійно вкладає значні кошти у розвиток виробництва. Сума таких інвестицій за 8 місяців 2018 року становить майже 4 млн. грн. За ці кошти придбано основні засоби , проведена модернізація та інші роботи.

У 2018 році на підприємстві була проведена міжнародна сертифікація лісів за системою FSC, ліси ДП «Кролевецьке ЛМГ» відповідають міжнародним стандартам по системі FSC.Напередодні професійного свята, до центрального офісу підприємства завітали почесні гості, які щиро привітали трудівників лісу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята відзначено когорту кращих працівників підприємства. Так, Почесною Грамотою Голови державного агентства лісових ресурсів України нагороджений водій на вивезенні лісу Грищенко Анатолій Михайлович, Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України – механік Грузчанського цеху переробки деревини Марчак Юрій Миколайович. Почесними Грамотами Сумського обласного управління лісомисливського господарства відзначені: головний бухгалтер Ковбаса Олена Михайлівна та лісоруб Грузчанського л-ва Юрченко Микола Віталійович , подякою начальника Сумського ОУЛМГ – лісоруб Дубовицького л-ва Юрченко Сергій Віталійович. Ще ряд працівників нагородила адміністрація підприємства.

Джерело: сайт ДП “Кролевецьке ЛМГ”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: