Виговська

У ДП “Кролевецьке ЛМГ” підбили підсумки діяльності підприємства

 Поділитися

Поділитися в

Як відомо, ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” є одним з кращих серед державних підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нині на ньому працює понад 270 робітників. До його складу входить 5 лісництв, автотранспортний парк, два цехи переробки деревини та нижній склад. Також у власності підприємства є два пожежні автомобілі.

Як розповів директор підприємства Олександр Посошенко, підприємство працює стабільно, постійно покращуючи свої показники. Зокрема, за 8 місяців поточного року висаджено лісових культур на площі 119 га, з них 5 га – створено нових лісів на землях не придатних для сільськогосподарського використання. На площі 1 гектра було посіяно розсадників для вирощування посадкового матеріалу. Крім того, проведено догляд за лісовими культурами на площі 640 га, проведено рубок догляду на площі 650 га, у тому числі на площі 138 га – рубок догляду за лісом у молодняках.

“Значний обсяг робіт здійснено задля захисту лісів від пожеж, охорони від самовільних порубів, шкідників і хвороб. Влаштовано 47 кілометрів мінералізованих смуг та проведено догляд за існуючими мінералізованими смугами  і протипожежними розривами протяжністю 816 кілометрів. За 8 місяців на ремонт та утримання наявної лісодорожньої мережі витрачено коштів у сумі 119 тисяч гривень. У власних цехах перероблено 22,8 тис. куб. метрів деревини”, – зауважив керівник підприємства.

Він додав, що підприємством до бюджету всіх рівнів сплачено  18729 тис. грн; єдиного соціального внеску – у сумі 5630 тис. грн.

“Підприємство постійно направляє кошти на розвиток виробництва, шляхом вкладення їх у капітальні інвестиції, сума яких за 8 місяців поточного року склала 1815 тисяч гривень”, – підкреслив Олександр Посошенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: