Виговська

У ДП “Кролевецьке ЛМГ” попереджають про відповідальність за самовільну вирубку лісу

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили на підприємстві, з початку року було виявлено 3 випадки самовільних вирубок лісу. Трьох осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Сума збитків від незаконної діяльності даних осіб, за три спиляні сосни, склала  14475 гривень. Дані збитки були завдані навколишньому природному середовищу і 100% стягнуті на користь держави. Додатково громадяни сплатили штраф на загальну суму 425 гривень.

У ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” звертаються до громадян не рубати самовільно ліс, адже це приносить збитки природі, державі й для самого господаря даний лісоматеріал може стати аж занадто дорогим. За самовільну вирубку дерев передбачене покарання відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою стягується штраф в розмірі від 85 до 170 гривень. Крім того, порушник відшкодовує нанесені ним збитки лісовому господарству. Розмір збитків залежить від розміру пенька після спилу дерева. Варто додати, що в окремих випадках за самовільну порубку передбачена кримінальна відповідальність. Одним із визначальних факторів для притягнення порушника до кримінальної відповідальності є розмір завданої шкоди, коли ця шкода є істотною (це визначається індивідуально в кожному конкретному випадку з урахуванням категорії захисності лісу, інших факторів, які встановлюються в ході проведення слідства).

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: