Виговська

У ДП “Кролевецьке ЛМГ” роз’яснили строки та умови полювання на копитних та хутрову дичину

 Поділитися

Поділитися в

Згідно наказу № 103 від 29.08.2019р. «Про терміни та порядок проведення полювання на диких парнокопитних тварин та хутрової дичини в мисливських угіддях ДП «Кролевецьке ЛМГ», у мисливський сезон 2019-2020р.р.  відкриття полювання розпочнеться 2 листопада і продовжиться: на копитних до 29 грудня, а на хутрову дичину до 26 січня.

ДП «Кролевецьке ЛМГ» наголошує, що допуском до полювання являється посвідчення мисливця державного зразка та контрольна картка обліку добутої дичини та порушення правил полювання на 2019-2020р.р., дозвіл на право володіння та носіння зброї, картка відстрілу хутрової дичини або ліцензія на відстріл парнокопитних тварин та при наявності мисливської собаки – паспорт на неї.

Картку відстрілу на сезон полювання  можна придбати  у  господарстві – вартість 550 грн.

Ліцензія на парнокопитних тварин від 5000грн.

“ДП «Кролевецьке ЛМГ» застерігає громадян від порушень правил полювання. Працівниками підприємства, у Кролевецькому району постійно проводяться рейди з боротьби із браконьєрством та виявленню порушень правил полювання. Порушники будуть притягуватись до відповідальності у вигляді адміністративних штрафів – до 1020грн та збитків при незаконно добутої дичини. Так за зайця-русака – 8000грн.. козуля європейська – 32000грн., кабан – -40000грн”, – наголошують на підприємстві

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: