Виговська

У ДП “Кролевецьке ЛМГ” впроваджується розробка геопорталу «Ліси України»

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькому лісомисливському господарстві, 12 грудня, на базі підприємства було проведено семінар-навчання «Обробка даних зйомки та наповнення інформацією геопорталу для моніторингу рубок». У заході взяли участь фахівці Кролевецького, Глухівського, Конотопського та Свеського держпідприємств.

Мало зібрання і практичну складову. У процесі семінару спеціалісти Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького провели для фахівців підприємств практичні заняття з користування геопорталом.

Геопортал «Ліси України» – це засіб доступу і оперування геопросторовою інформацією про ведення лісового господарства. Розробка створена Держлісагенством України у співпраці з науковцями Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького. Основним джерелом інформації геопарталу є дані безперервного лісовпорядкування як таксаційні, так і картографічні (зведені на єдину карту України).

Проект вже був протестований на базі Тетерівського та Клавдієвського лісгоспів Київського ОУЛМГ та був запущений, як пілотний, у Київській області.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: