У Дубовичах зібралися джури

 Поділитися

Поділитися в

9 липня, в селі Дубовичі відбулося урочисте відкриття літнього вишкільного таборування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – “Дубовицька Січ” 2019. Про це повідомили в Кролевецькому Молодіжному Клубі Джура

Участь у заході взяли 7 роїв з Сумщини: “Калнишевці” (КЗ СОР ОЦПО та РТМ), “Побратими” (с. Стецьківка Сумського району), “Грунська Сотня” та “Патріот” (с. Грунт Охтирського району), “Діти Січі” ( м. Кролевець), “Нащадки козака Мута” (с. Мутин Кролевецького району), “Лицарі Сумщини” (с. Дубовичі Кролевецького району).

Привітали учасників представники районної влади та громадських формувань, що надали підтримку у проведенні даного заходу.

За словами січового отамана генерал-хорунжого Станіслава Жолобка: “Дубовицька Січ – це основа формування національно-патріотичної свідомості, духовних та моральних цінностей майбутніх захисників України”.

“Захід проходить за сприяння та підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Кролевецької РДА, сектору молоді та спорту Кролевецької РДА, Дубовицької сільської ради, ТОВ “Дубовичі”, ГО “Волонтерська спільнота “Разом переможемо”, ГО “Ризик і відвага” та “Кролевецького молодіжного клубу Джура”, – зауважили організатори.

Чудовим подарунком для джур став показовий виступ з конкурсу “Впоряд” рою “Побратими”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: