У дитячому харчуванні виявили миш’як і ртуть

Споживач | 16:58, 29.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Державну службу України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого реагування з харчових продуктів і кормів – RASFF.

Як повідомляє Шосткинське міськрайонне управління Головного управління Госпотребслужби в Сумській області, в замороженому фруктовому пюре, яке експортувалося з Франції (виробник: Boiron Freres SAS) в Україні (ТОВ «Гранде дольче»), виявлена ​​мідь.

Крім цього, виявлено арсен (миш’як) і ртуть в дитячому харчуванні з тунцем і овочами, яке експортувалося з Чеської Республіки (виробник: Slovacka Fruta as, – AP-N-CZ 314) в Україні (ТОВ «Смарті Феілі»)

«Шосткинське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області попереджає операторів ринку, які здійснюють реалізацію дитячого харчування про необхідність вилучення їх з обігу продукцію вищезазначених фірм та письмове інформування про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Звертаємо вашу увагу на те, що усі харчові продукти, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися державною мовою (ст. 39 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»), – повідомили у відомстві.

Джерело: Шостка.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: