Виговська

У фіскальній службі розповіли про розмитнення “євроблях”

Транспорт | 16:36, 16.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

З моменту набуття чинності Законом України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Сумській митниці ДФС оформлено 716 легкових автівок.

Сумська митниця ДФС оформила 328 так званих «євроблях», що складає майже 46 % від загальної кількості оформлених легкових автомобілів.

Станом на 15 січня, Сумська митниця ДФС поповнила бюджет на 19,2 млн. гривень. Сума добровільної сплати громадянами до державного бюджету коштів за недотримання строків та умов (вимог) митних режимів склала 2,788 млн. гривень.

В той же час у відомстві нагадують, що з кожним днем спливає строк здійснення митного оформлення автомобілів, що перебувають на митній території України в режимі тимчасового ввезення та транзиту, а також реальна можливість використати надані законодавством пільги (застосування коефіцієнту 0,5 (строк дії 90 днів) та звільнення відповідальності за порушення строку та умов режиму).

Термін, відведений законом щодо можливості використання пільгового режиму оподаткування, спливає 22 лютого 2019 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: