Виговська

У Грузькому посилюють протиепідемічні заходи

Карантин | 16:05, 31.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Карантинні обмеження, які не всі кролевчани виконують й досі, після виявлення першого хворого в Кролевецькій ОТГ переходять вже в проведення протиепідемічних заходів. Так, в селі Грузьке вже проводиться дезінфекція вулиць, місць масового скупчення людей, магазинів, під подвір’ям хворого та його близького кола.

“Наразі, в Грузькому за допомогою пожежного автомобіля місцевої пожежної команди проводиться дезінфекція, в першу чергу – це місця масового скупчення людей, вулиці також обробляються. Такі ж заходи будуть проводитися і в Кролевці та селах району за допомогою обприскувачів та відповідного дезінфекуючого засобу, які ми передаємо на села, в лікарню. У місті також будуть дезінфікуватися місця біля магазинів, підвалів, під’їздів багатоповерхівок, велика увага буде приділена водному господарству міста тощо. Дані роботи проводитимуться рано вранці. Ми повністю забезпечені дезінфектором, за попередніми підрахунками, на кілька місяців”, – прокоментував Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький.

Він також зазначив, що блок-пост з Реутинців переноситься до в’їзду у село Грузьке. Буде проводитися комплекс протиепідемічних заходів. Наразі, заїзд у село не місцевих мешканців не бажаний.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: