У Конотопському районі, через збройну агресію, частина споживачів залишилася без світла

 Поділитися

Поділитися в

Внаслідок атаки росії на енергетичну інфраструктуру частина Сумщини залишається без світла. Про це інформує АТ “Сумиобленерго”.

Енергетики безперервно працюють над відновленням електропостачання та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки.

Єдина причина цих відключень — наслідки збройної агресії росії.

“З міркувань безпеки деталі не розголошуються. Просимо поставитися до ситуації з розумінням”, – наголошують енергетики.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору