У Конотопському районі, через збройну агресію, частина споживачів залишилася без світла
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок атаки росії на енергетичну інфраструктуру частина Сумщини залишається без світла. Про це інформує АТ “Сумиобленерго”.
Енергетики безперервно працюють над відновленням електропостачання та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки.
Єдина причина цих відключень — наслідки збройної агресії росії.
“З міркувань безпеки деталі не розголошуються. Просимо поставитися до ситуації з розумінням”, – наголошують енергетики.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
