У Конотопському районі знову виявили вибухонебезпечні предмети
ДСНС 13:16, 12.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Піротехніки ДСНС щоденно звільняють Сумщину від вибухонебезпечних предметів. Минулої доби вдалося знищити 4 боєприпаси у Сумському, Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах.
Рятувальники закликають не нехтувати знаками мінної небезпеки.
Якщо побачили підозрілий предмет: не підходьте, не чіпайте, відійдіть на безпечну відстань та зателефонуйте на “101”!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
