У Конотопському районі знову виявили вибухонебезпечні предмети

ДСНС 13:16, 12.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Піротехніки ДСНС щоденно звільняють Сумщину від вибухонебезпечних предметів. Минулої доби вдалося знищити 4 боєприпаси у Сумському, Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах.

Рятувальники закликають не нехтувати знаками мінної небезпеки.

Якщо побачили підозрілий предмет: не підходьте, не чіпайте, відійдіть на безпечну відстань та зателефонуйте на “101”!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору