У Кролевець приїдуть електромобілі
Суспільство 14:24, 1.08.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Програмі 5-го пробігу електромобілів «Київ – Новгород-Сіверський» організатори передбачили відвідування міста Кролевець.
Зокрема, електромобілісти відвідають яблуню-колонію 2 серпня та 3 серпня на площі Миру, з 15.00 години проведуть демонстрацію електрокарів та забіг.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
