У Кролевецькій ДЮСШ “Олімп” відкрито секцію боксу

Спорт | 14:06, 19.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

За ініціативи депутата Сумської обласної ради Олега Бояринцева, який очолює Федерацію боксу Сумщини, у Кролевецький дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп” утворено секцію з занять боксом. Дану ідею підтримав Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький та депутат міської ради Оксана Пилипенко.

Ось уже два тижні, як близько двох десятків юних кролевчан мають змогу займатися даним видом спорту. Їх наставник, тренер-викладач, 29-річний кролевчанин Ілля Груздєв націлює своїх вихованців на результат, надаючи їм теоритичні та практичні знання з боксу. До слова, Ілля є випускником Глухівського національного педагогічного університету, відділення якого знаходиться у Кролевці. Він учасник змагань з боксу серед студентів, обласної універсіади з боксу і мав честь представляти свій виш серед інших навчальних закладів країни, в чому досяг певних успіхів.

“Розвиток спорту, в тому числі і боксу, є важливою складовою виховання підростаючого покоління. Якщо є відповідне фінансування і зацікавленість у занятті боксом молоді, то будуть і результати. Чим краще фінансування, а відповідно і матеріально-технічна база для занять, тим більше зацікавленості у досягненні високих результатів, як у тренера, так і його учнів. Маємо надію, що для занять боксом у нашому місті будуть створені всі необхідні умови, адже сьогодні ми бачимо, що нас підтримують, тож і результати не забаряться”, – говорить Ілля Груздєв.

Наразі, юні спорстмени займаються у спорткомплексі Глухівського національного педагогічного університету, в подальшому мають надію на створення окремого залу для занять. Необхідним інвентарем боксерів забезпечила депутат міської ради Оксана Пилипенко, яка знана в нашому місті зокрема і тим, що постійно підтримує розвиток спорту на Кролевеччині, допомагає спорстменам у виступах не лише на регіональних змаганнях, а й Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

“Маючи у власній родині спортсменів і спостерігаючи за молоддю, впевнена, що майбутнє саме за розвитком спорту, адже це не лише зміцнює тіло і здоров’я, а й виховує характер, вчить протистояти труднощам, готує до усвідомленого дорослого життя. Надаючи підтримку нашим дітям, тим тренерам, які сьогодні, не в самі легкі для нас часи, вкладають душу у нашу молодь – це найкращі інвестиції. Тож, вважаю за свій обов’язок, як депутат, і як мати, зробити все, що можу для юних кролевчан”, – говорить Оксана Пилипенко.

Юні вихованці Іллі Груздєва не приховують свого захоплення боксом і вірять у свої сили: “Чому наш вибір – це бокс? Тому, що це один із тих видів спорту, який знадобиться і за межами рингу. Ми зможемо, якщо буде потрібно, захистити себе і своїх близьких. Ми готові до інтенсивних занять, щоб стати не просто вихованцями спортивної школи, а й досягти високих результатів, в тому числі і в змаганнях різного рівня. Приходьте через півроку і побачите, що це не пусті слова”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: