У Кролевецькій громаді планують покращити якість питної води

Нарада | 15:23, 20.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про розробку проєктів щодо реконструкції очисних споруд у місті Кролевець, енергетичної модернізації водозабору по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів та капітальний ремонт мережі водогонів по місту говорили на нараді при голові Кролевецької міської ради Віктору Лехману. Про це повідомляють на офіційному сайті Кролевецької міської ради.

Реалізація даних проєктів є дороговартісною, адже за попередніми розрахунками на ці цілі потрібно понад 30 мільйонів гривень. Тож, для їх реалізації необхідно залучати кошти з різних джерел фінансування, зокрема з обласного та державного бюджетів, державного Фонду регіонального розвитку тощо.

«Глобальні проєкти – це довгострокові плани, які ми зможемо втілити за сприяння депутатів обласної ради, наших представників у Верховній Раді, через залучення грантових коштів наших Європейських партнерів тощо. Над цим потрібно постійно працювати, наголошувати, але зараз ми повинні деякі  проєкти розробити, а також реанімувати ті, що були зроблені раніше, але так і залишились не реалізованими», – підкреслив Віктор Лехман.

За словами заступника міського голови Олега Шпринделя, окрім глобальних проєктів по місту Кролевець у сфері забезпечення якісною питною водою, також розробляються заходи та проєкти із очистки колодязів у селах громади, створення водних кооперативів для забезпечення централізованої подачі води населенню сільських населених пунктів, ремонту, реконструкції та облаштування водогонів в селах громади тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: