У Кролевецькій громаді залишається змішана форма навчання

Карантин, Освіта | 15:59, 22.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

На засідання районної комісії ТЕБ та НС, що відбулося наприкінці тижня, розглядали стан захворюваності у навчальних закладах Кролевеччини та вирішували, як проходитиме навальний процес у школах районі.

За словами, завідувача сектору освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслава Жолобка, ситуація у закладах освіти району контрольована. Хворіють на COVID-19 5 вчителів сільських загальноосвітніх закладів, школярі в селах не хворіють. Спостерігається підвищення захворюваності на ГРВІ. З даного питання доповнив начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту,
культури та туризму Кролевецької міської ради Ігор Горкавий Він зазначив, що у міських загальноосвітніх закладах спостерігається зростання захворювання на COVID-19, як серед вчителів, технічних працівників,
так і учнів. Тому директори закладів, самостійно приймають рішення стосовно форми навчання у школі, у залежності від ситуації.

Комісійно було доручено керівникам освіньої галузі забезпечити відвідування закладів освіти школярами з дотримання протиепідемічних заходів, у залежності від протиепідемічної ситуації використовувати змішану форму навчання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: