У Кролевецькій лікарні встановлено новий ліфт

Суспільство 12:05, 12.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Спільними зусиллями завдяки виділеним коштам з міського бюджету 922,0 тис. грн та отриманих коштів за надані медичні послуги від НСЗУ в сумі 1384,7 тис. грн.  в Кролевецькій лікарні завершено капітальний ремонт з встановлення нового сучасного ліфта.

«Разом з громадою дбаємо про комфортне отримання медичних послуг нашими пацієнтами. Це стосується створення безбар’єрного середовища, що включає не лише пандуси, а й комфортне переміщення пацієнтів в стаціонарних відділеннях лікарні.  Це найкраще рішення для забезпечення доступу на другий і вище поверхи, оскільки ним можуть користуватись не лише особи з інвалідністю, а й всі категорії населення та медичний персонал», – зазначили в лікарні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору