У Кролевецькій лікарні встановлено сучасну рентгенологічну систему

Медицина | 17:39, 28.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 березня, у Кролевецькій центральній лікарні презентовано нову сучасну рентгенологічну систему “Calipso” (Італія), яку було придбано за кошти обласного та районного бюджетів. Коштує така установка 4 мільйони гривень. Також, силами працівників лікарні, було облаштовано рентген-кабінет, зроблено ремонт з дотриманням усіх необхідних вимог, а отже створені комфортні умови для лікарів та пацієнтів.

У кабінеті працюватиме лікар-рентгенолог Ірина Степанченко та чотири рентген-лаборанта. Пацієнти будуть прийматися за призначенням лікаря і в лікарні є можливість зробити “знімок” без направлення, оплативши послугу через касу, згідно затверджених тарифів.

“У даної системи висока цифрова якість, що дасть змогу робити діагностику на значно вищому рівні. Також нове обладнання пришвидшить отримання зображення, дасть змогу проводити радіографію. Отриману інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря, де вона зберігатиметься для спостереження за динамікою лікування. Усі результати обстеження з’являються на моніторі комп’ютерів, які встановлені в спеціально облаштованій кімнаті”, – розповіла Ірина Степанченко.

На відкриття оновленого рентген-кабінету приїхали представники обласної, районної влади та ОТГ. У своїх виступах вони зауважували, що саме завдяки тісній співпраці та порозумінню депутатських корпусів районної і обласної рад, а також підтримки депутата Сумської обласної ради Володимира Гороха, який теж був присутній на заході, вдалося реалізувати даний проект.

У свою чергу Володимир Горох анонсував придбання в поточному році нового, стаціонарного, цифрового УЗД-апарату, орієнтовною вартістю 1,5 млн. гривень для Кролевецької центральної районної лікарні на умовах співфінансування.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: