Виговська

У Кролевецькій ОТГ планують залучити понад 2,8 мільйонів гривень інфраструктурної субвенції

 Поділитися

Поділитися в

Про це йшлося на засіданні сесії Кролевецької міської ради (ОТГ), під час розгляду питання про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку.

Зокрема, у виступі керівника відділу економічного розвитку та інвестицій апарату міськради В’ячеслава Жовті наголошувалося, що було підготовлено 4 інфраструктурних проекти, які стосуються ремонту доріг та тротуарів, а також придбання навантажувача для МКП “Ремдільниця”.

Як повідомляють на сайті Децентралізація, минулого тижня, на першому засіданні цього року, комісія при Мінрегіоні погодила 312 інфраструктурних проектів 104 об’єднаних громад на загальну суму 314 млн грн. Ці проекти і програми в громадах мають бути реалізовані до кінця року за кошти відповідної державної субвенції.

Громади, які не подали проекти на розгляд комісії, а таких ще 561, мають поквапитися, бо цього року термін подачі проектів на всю суму інфраструктурної субвенції завершиться не наприкінці року, як раніше, а вже у червні.

Нагадаємо, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 1,9 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 665 об’єднаних громад, створених у 2015-2017 роках.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: